בעלי חייםהפנדה הכי אהוב על המסכים, הלו הוא מאסטר הקונג פו השמנמן והאהוב, חוזר אלינו בפעם השלישית. הסרט, כמו קודמיו, הוא חביב, משעשע ומלווה בסצנות לחימה מרשימות. כנסו לחידון וגלו מה אתם באמת יודעים על חייו של דוב הפנדה.  בהצלחה!

טריוויה דוב הפנדה
 הדולפין הוא בעל חיים חכם וידידותי במיוחד לבני האדם והוא מסוגל ללמוד במהירות וביעילות משימות שונות.  מוחו של הדולפין הים-תיכוני הוא המפותח ביותר מבין כל הדולפינים. כנסו לחידון הדולפין וגלו עוד עובדות מפתיעות על החיה המדהימה הזו.  בהצלחה!

טריוויה דולפין

 האם המושג "זאב בודד" אכן משקף את חיי הזאבים?  מוצאו של הכלב הוא באמן מן הזאב?  מדוע זאבים מייללים בלילות של ירח מלא? כנסו לחידון הזאבים וגלו עובדות מעניינות (ולעתים גם מפתיעות) על חיי הזאבים.   בהצלחה!

טריוויה זאבים


 הידעתם שהזברה אינה שחורה עם פסים לבנים - אלא לבנה עם פסים שחורים! כנסו לחידון הזברה כדי לגלות עובדות נוספות על הזברה: כמה היא שוקלת? כמה סייחים היא ממליטה? מהי תוחלת החיים שלה? האם היא חיה חברותית? ועוד...   בהצלחה!

טריוויה זברה


עולם החרקים הוא עולם קסום ורב גוני שרובנו לא ממש נחשפים אליו. מי ומי במשפחה ענקית זו? מי החרק הקדום ביותר? כמה שנים חיה נמלה? באיזו יבשת לא ניתן למצוא דבורים? ועוד... כנסו לחידון החרקים ובחנו את ידיעותיכם.   בהצלחה!

טריוויה חרקים חתולים דורשים מעט מאוד טיפול - אבל יודעים להתפנק וגם ... להעניק אהבה. אם גם אתם נמנים על הקבוצה הגדולה של אוהבי חתולים, כנסו לחידון וגלו איזה מזונות הם אוהבים? האם הם יכולים לחלות בשפעת? כמה שעות ביממה הם ישנים? ומה אומרת תנוחת הזנב שלהם?  בהצלחה!

טריוויה חתולים


דרגת קושי - בינוני זהו חידון על המאפיינים המייחדים את קבוצת היונקים, שהיא אחת הקבוצות המפותחות והמגוונות יותר של בעלי החיים בעולם. כנסו לחידון ובדקו עד כמה אתם מכירים אותנו בני האדם, ואת בעלי החיים האחרים השייכים למשפחת היונקים. בהצלחה!

טריוויה יונקים
 הגיע הקיץ והבילוי בים הוא חלק בלתי נפרד ממנו. לקבל עקיצה ממדוזה עלול לחבל בהנאה שלנו, אבל מה אתם באמת יודעים על יצור ימי מופלא זה? כנסו לחידון המדוזות ואולי תגלו כמה עובדות מפתיעות עליהן.  בהצלחה!

טריוויה מדוזות


דרגת קושי - בינוני החתול הביתי או חתולי הרחוב שייכים למשפחה גדולה של בעלי חיים המכונה "משפחת החתוליים". בחידון שלפניכם תוכלו לגלות כמה מתכונות החתולים החמודים שרבים מאיתנו מגדלים, וגם את אלה של החברים האחרים במשפחת החתוליים. בהצלחה!

טריוויה משפחת החתוליים


הנחש הוא בעל חיים מסקרן - וגם מפחיד מאוד... הנחש מופיע עוד בסיפור גן העדן וכן באגדות רבות. הנחש מסוגל לאכול את הטרף בשלמותו ולזחול על גחונו. כנסו לחידון וגלו עוד פרטים מעניינים על חיה מסתורית זו.  בהצלחה!

טריוויה נחשים "לך אל הנמלה עצל - ראה דרכיה וחכם!". קטנה קטנה, אבל יכולה לבצע משימות רבות במהירות, ביעילות ובעבודת צוות מופתית. כנסו לחידון הנמלה וגלו האם אתם מכירים יודעים לאיזו משפחה היא שייכת? מה תוחלת החיים שלה? האם יש לה כנפיים? ועוד.   בהצלחה!

טריוויה נמלים

 למרות שבתרבויות רבות נחשב העטלף לבעל חיים מסתורי ומפחיד, במציאות הוא אינו מסוכן כלל לבני האדם - ואפילו מסייע בשמירה על הסביבה ובאיזון האקולוגי.  כנסו לחידון העטלף כדי לגלות עליו עוד פרטים מעניינים.  בהצלחה!

טריוויה עטלף


 רבים מאיתנו תופסים את העכביש כבעל חיים מפחיד - אבל האמת היא שהרוב הגדול של העכבישים בארץ ובעולם אינו מסוכן כלל לבני האדם. ממה עשויים קורי העכביש? איך זה שהעכביש לא נדבק לקורים שהוא טווה? מדוע נקבת העכביש השחור אוכלת את הזכר? כנסו לחידון העכביש ובדקו את ידיעותיכם.  בהצלחה!

טריוויה עכביש