סרטים וסדרותקל אוגי הוא חתול שמן, עצלן וכחול שחי בביתו עם שלושה מקקים מטרידים שממררים את חייו. אולם מסתבר שכאשר הבית ריק ממקקים, אוגי די מתגעגע אליהם... כנסו לחידון "אוגי והמקקים" וגלו האם אתם באמת מכירים את מעלליהם של אוגי, ג'ק ושלושת המקקים.  בהצלחה!

טריוויה אוגי והמקקים


דרגת קושי - בינוני איירון מן, הלוא הוא טוני סטארק, הוא שילוב של גאון, ממציא וגיבור-על היוצא למלחמה בארגוני טרור. הסרט איירון מן, וסרטי ההמשך שבאו בעקבותיו, זכו להצלחה קופתית וגרפו פרסים רבים. אם ראיתם את הסרט, כנסו לחידון "איירון מן" ובחנו את בקיאותכם בעלילת הסרט ובגיבוריו.  בהצלחה!

טריוויה איירון מן
דרגת קושי - בינוני האליפים לומדים בפנימייה החקלאית גנות ומתעמתים עם הדלידים, הבטיחים והג'מילים שממררים את חייהם. החוויות שעוברים האליפים והחיים בשיתוף מלכדים אותם ומחזקים את כוחם במאבקם בדלידים. התמכרתם לסדרה? אתם מוזמנים להיכנס לחידון "האליפים" ולבחון עד כמה אתם מכירים אותם באמת...  בהצלחה!

טריוויה אליפים


 האם גם עליכם עברו לפעמים ימים רעים שבהם "שום דבר לא הולך"? זה קורה לכולנו וגם לגיבור הסרט אלכסנדר שמתחיל יום שבו אסון רודף אסון.  מסתבר שאלכסנדר אינו לבד בסרט הזה וגם על משפחתו השאננה עוברים ימים לא פשוטים... כנסו לחידון הסרט ותיהנו!

טריוויה אלכסנדר והיום הנורא, האיום והגרוע ממשדרגת קושי - בינוני כיצד אוהב הופך לאויב? ארבעת המופלאים זוכים לכוחות על בעקבות מפגש עם אנרגיה קוסמית ואילו החבר החמישי, ויקטור וון דום, הופך לאויב הארבעה. חושבים שאתם זוכרים את הסרט טוב מספיק? כנסו לחידון על הסרט "ארבעת המופלאים"!

טריוויה ארבעת המופלאים


 

 לכל אוהבי בובספוג באשר הם! אין ספק שנהניתם מאוד (או תיהנו בעתיד) מצפייה בסרט "בובספוג: ספוג מחוץ למים" . כנסו לחידון וגלו מה אתם יודעים על בובספוג וחבורתו שיצאו למרדף אחר ספר מכושף ובסופו זכו לקבל כוחות-על... בהצלחה!

טריוויה בובספוג הסרט: ספוג מחוץ למים
דרגת קושי - בינוני אם גם אתם מעריצים מושבעים של חבורת הסביבונים (בייבליידים) ומפעיליהם (בייבליידרים), אתם מוזמנים להיכנס לחידון הבייבלייד ולגלות, האם אתם מכירים את כל הדמויות והסביבונים שבסדרה.  בהצלחה!

טריוויה בייבלייד