שונות


      בדיסני וורלד יש מקום שבו אפשר לעשות קמפינג לכל המשפחה. במקום קיימים 409 ביתנים ו-799 אזורים בהם ניתן לעשות קמפינג. הארמון של סינדרלה אינו בנוי מאבנים. המבנה כולו בנוי מפיברגלס, בטון, פלדה, מלט וטיח. לא השתמשו כלל באבנים או לבנים. הברכה שנמצאת באתר הנופש של דיסני מכילה  […]

30 עובדות מפתיעות על דיסני וורלדהקיץ מתקרב בצעדי ענק חמים במיוחד - ומה מתבקש לאכול בימי השרב אם לא גלידה קרה ועסיסית? מה אתם באמת יודעים על הגלידה? מאין השם? מי המציא אותה? איזה פרס נובל קשור אליה? באיזו מדינה אוכלים הכי הרבה גלידה? ועוד... כנסו לחידון הגלידה וגלו.  בהצלחה!

טריוויה גלידההפסטיגל השנה לקוח מעולמות מציאותיים וקרובים המוכרים לילדים, ובחלקם גם להורים... השנה הכוכבים הגדולים ביותר בעולם הילדים חוזרים לתיכון. אם יצא לכם לצפות בפסטיגל, וגם אם לא, אתם מוזמנים להיכנס לחידון היי סקול פסטיגל ולגלות את העלילה המתרחשת בין כותלי בית הספר.  בהצלחה!

טריוויה היי סקול פסטיגל


שנת הלימודים החדשה כבר בפתח. רכזנו עבורכם כמה נתונים מעניינים על החינוך ובתי הספר במקומות שונים בעולם. כנסו לחידון החינוך בעולם לגלות באיזו מדינה תלמידים נמצאים בבית הספר הכי הרבה שעות? באיזה בית ספר יש תלמיד אחד בלבד? באיזו מדינה לומדים...סריגה? ועוד. בהצלחה!

טריוויה חינוך בעולם


חיינו השתנו לבלי הכר מאז נכנס הטלפון הנייד לשגרת יומנו. בכל מקום בו תהיו, אם בארץ או במקומות נידחים ברחבי העולם, תפגשו באנשים כפופי גב הצמודים למסך הטלפון החכם שברשותם. כנסו לחידון ובחנו את עצמכם מה אתם באמת יודעים על המכשיר הממכר הזה?

טריוויה טלפונים ניידיםעולמנו מלא במשפחות כה רבות, מכל המינים ובכל הצורות. כמו בכל שנה גם השנה נציין כולנו את "יום המשפחה". זוהי הזדמנות להיזכר קצת בהיסטוריה של יום זה, כיצד נולד ומה הוא מסמל בעבורנו היום בחברה המודרנית. בהצלחה!

טריוויה יום המשפחה


 אין כמעט יום שחולף מבלי שיוזכר שמה של הכנסת בתקשורת. הידעתם ששמה של הכנסת ומספר חבריה נלקחו ממוסד הכנסת הגדולה שהייתה המוסד המחוקק של יהודי הארץ בתקופה הפרסית? כנסו לחידון הכנסת וגלו האם אתם בקיאים בתפקידיה, יחסה לממשלה, יושב ראש הכנסת ותפקידיו ועוד... בהצלחה!

טריוויה כנסת ישראל


 חידון קצת מאתגר שכולל מושגים מעולם המוזיקה כמו לדוגמה, מהי פרטיטורה? כמה קלידים יש בפסנתר? איזה מין כלי נגינה הוא יוקוללה?  מהי א-קפלה? כנסו לחידון מוזיקה ובחנו את ידיעותיכם בעולם הצלילים.  בהצלחה!

טריוויה מוזיקה איזו יבשת היא הגדולה בעולם? מהי העיר המתקדמת ביותר בעולם? הנהר הגדול בעולם? היכן חיים האנשים הגבוהים בעולם? מי האיש העשיר בעולם? באיזו עיר בעולם הכי בטוח לחיות? ועוד... בואו לגלות את הדברים שהם "הכי בעולם"!    

טריוויה: הכי בעולם…