בינוני
 ממה מורכבת האדמה? איזה אחוז מהיבשה בעולם מנוצל לגידולים חקלאיים? האם הצמחים משפיעים על איכות האדמה? כנסו לחידון בנושא אדמה וגלו אם אתם באמת מכירים את הקרקע היציבה עליה אנו חיים... בהצלחה!

 

טריוויה אדמה
mediumטקס הפתיחה של אולימפיאדת הקיץ יערך בברזיל, ריו דה ז'נרו, ב-5 באוגוסט וטקס הסיום ב-21 באוגוסט 2016. כנסו לחידון וגלו מה מיוחד באולימפיאדה זו? באילו ענפי ספורט מיוצגת ישראל לראשונה? מה הצד העצוב באולימפיאדה זו? ועוד... בהצלחה!

טריוויה אולימפיאדת ריו 2016


האוקיינוסים מכסים שטחים עצומים על פני כדור הארץ. מיהם חמשת האוקיינוסים? מי האוקיינוס הגדול ביותר? האם מי האוקיינוס מתוקים? איזה אוקיינוס מקיף את האו הוואי? כנסו לחידון האוקיינוסים ובחנו את ידיעותיכם.  בהצלחה!

טריוויה אוקיינוסים
דרגת קושי - בינוני איירון מן, הלוא הוא טוני סטארק, הוא שילוב של גאון, ממציא וגיבור-על היוצא למלחמה בארגוני טרור. הסרט איירון מן, וסרטי ההמשך שבאו בעקבותיו, זכו להצלחה קופתית וגרפו פרסים רבים. אם ראיתם את הסרט, כנסו לחידון "איירון מן" ובחנו את בקיאותכם בעלילת הסרט ובגיבוריו.  בהצלחה!

טריוויה איירון מן
 אלברט איינשטיין נחשב לגדול הפיזיקאים בכל הזמנים. בעקבות התאוריות שפיתח הוא גרם לשינוי התפיסה לגבי מרחב, זמן, מסה, תנועה וכוח משיכה שהייתה נהוגה עד אז.  מה אתם באמת יודעים על חייו והתיאוריות שפיתח? כנסו לחידון אלברט איינשטיין ובדקו את עצמכם.   בהצלחה!

טריוויה אלברט איינשטיין


דרגת קושי - בינוני האליפים לומדים בפנימייה החקלאית גנות ומתעמתים עם הדלידים, הבטיחים והג'מילים שממררים את חייהם. החוויות שעוברים האליפים והחיים בשיתוף מלכדים אותם ומחזקים את כוחם במאבקם בדלידים. התמכרתם לסדרה? אתם מוזמנים להיכנס לחידון "האליפים" ולבחון עד כמה אתם מכירים אותם באמת...  בהצלחה!

טריוויה אליפים
בינוני ברוכים הבאים למקום הקר והיבש ביותר בעולם! אילו בעלי חיים גרים באנטרקטיקה? האם גרים בה תושבי קבע? מהי הטמפרטורה הממוצעת ביבשת? מתי התגלתה יבשת אנטרקטיקה? כנסו לחידון ובדקו עד כמה אתם מכירים את היבשת הקפואה והמיוחדת הזו.  בהצלחה!

טריוויה אנטרקטיקה


 מהם גזי חממה? מהו אפקט החממה? האם הם מזיקים בכל מצב? מה תפקידם של העצים?  כנסו לחידון אפקט החממה וגלו מה אתם יודעים על התופעה שעלולה לגרום לכדור הארץ הרבה צרות בעתיד.  בהצלחה!

טריוויה אפקט החממה


 מה גורם לאקנה? מדוע אצל בנים האקנה הוא חמור יותר? מה הקשר בין חפיפת שיער לאקנה? מותר לאכול שוקולד? מהי הדרך הטובה ביותר לטיפול באקנה? כנסו לחידון בנושא אקנה וגלו כיצד תוכלו למנוע ולטפל בפצעי בגרות.  בהצלחה!

טריוויה אקנה (פצעי בגרות)