סרטיםדרגת קושי - בינוני איירון מן, הלוא הוא טוני סטארק, הוא שילוב של גאון, ממציא וגיבור-על היוצא למלחמה בארגוני טרור. הסרט איירון מן, וסרטי ההמשך שבאו בעקבותיו, זכו להצלחה קופתית וגרפו פרסים רבים. אם ראיתם את הסרט, כנסו לחידון "איירון מן" ובחנו את בקיאותכם בעלילת הסרט ובגיבוריו.  בהצלחה!

טריוויה איירון מן

 האם גם עליכם עברו לפעמים ימים רעים שבהם "שום דבר לא הולך"? זה קורה לכולנו וגם לגיבור הסרט אלכסנדר שמתחיל יום שבו אסון רודף אסון.  מסתבר שאלכסנדר אינו לבד בסרט הזה וגם על משפחתו השאננה עוברים ימים לא פשוטים... כנסו לחידון הסרט ותיהנו!

טריוויה אלכסנדר והיום הנורא, האיום והגרוע ממש


דרגת קושי - בינוני כיצד אוהב הופך לאויב? ארבעת המופלאים זוכים לכוחות על בעקבות מפגש עם אנרגיה קוסמית ואילו החבר החמישי, ויקטור וון דום, הופך לאויב הארבעה. חושבים שאתם זוכרים את הסרט טוב מספיק? כנסו לחידון על הסרט "ארבעת המופלאים"!

טריוויה ארבעת המופלאים
 

 לכל אוהבי בובספוג באשר הם! אין ספק שנהניתם מאוד (או תיהנו בעתיד) מצפייה בסרט "בובספוג: ספוג מחוץ למים" . כנסו לחידון וגלו מה אתם יודעים על בובספוג וחבורתו שיצאו למרדף אחר ספר מכושף ובסופו זכו לקבל כוחות-על... בהצלחה!

טריוויה בובספוג הסרט: ספוג מחוץ למים
דרגת קושי - בינוני הסרט "גנוב על המיניונים" הוא המשך לסרט "גנוב על הירח". בסרט זה גרו פורש לגמרי מחיי הפשע אולם הוא והמיניונים נאלצים להתעמת עם נבל שמאיים על העולם. כנסו לחידון "גנוב על המיניונים" ובחנו את בקיאותכם בקורות את גרו והיצורים הצהובים והזעירים, הלוא הם המיניונים. בהצלחה!

טריוויה גנוב על המיניונים


דרגת קושי - בינוני פלינט לוקווד ממציא מכונה שהופכת מים לאוכל, אך משהו משתבש והמכונה גורמת לגשם שוצף של אוכל שיורד מן השמיים. מכאן העניינים הולכים ומסתבכים עד לסוף הטוב. אם צפיתם בסרט אתם מוזמנים להיכנס לחידון "גשם של פלאפל" ולהיזכר מחדש בגיבורים ובהרפתקאותיהם המוזרות.

טריוויה גשם של פלאפל


דרגת קושי - בינוני ברוכים הבאים לעולמו של הקוסם המפורסם ביותר בעידן המודרני.  אם גם אתם נמנים בין מליוני המעריצים הנלהבים של סדרת הסרטים הקסומה, כנסו לחידון המורחב על הארי פוטר כדי לוודא שאתם אכן בקיאים בחומר.  בהצלחה!

טריוויה הארי פוטר
דרגת קושי - בינוני ברוכים הבאים לעולם הוויקינגים ומלחמתם בדרקונים. במרכז העלילה נער בשם היקאפ, שפגישה עם דרקון הפכה אותו מלוחם בדרקונים לידידם. כנסו לחידון "הדרקון הראשון שלי" ואולי תגלו דברים שלא ידעתם על עולם הפנטזיה המופלא של ויקינגים ודרקונים נושפי אש. בהצלחה!

טריוויה הדרקון הראשון שלי


דרגת קושי - בינוני הסרט "החתול של שרק" הוא בעצם על החתול במגפיים, לפי שפגש את שרק. החתול, בת לווייתו הפיקחית קיטי, והמפטי דמפטי מתכננים לשדוד את שעועית הקסם במטרה להציל את עירם. כנסו לחידון "החתול של שרק" וגלו האם אתם באמת זוכרים את הדמויות ומעלליהן.  בהצלחה!

טריוויה החתול של שרק

 הסיפור המוכר והידוע של היפהפייה הנרדמת עובד לסרט מצויר של וולט דיסני. אם צפיתם בסרט, או קראתם את הספר, אתם מוזמנים להיכנס לחידון היפהפייה הנרדמת ולגלות מה אתם יודעים על הנסיכה היפה שקוללה ע"י המכשפה. בהצלחה!

טריוויה היפהפייה הנרדמת