איכות הסביבה מהם גזי חממה? מהו אפקט החממה? האם הם מזיקים בכל מצב? מה תפקידם של העצים?  כנסו לחידון אפקט החממה וגלו מה אתם יודעים על התופעה שעלולה לגרום לכדור הארץ הרבה צרות בעתיד.  בהצלחה!

טריוויה אפקט החממה


בחודש דצמבר 2015 תיפתח בפריז ועידת האקלים השנתית של האומות המאוחדות. מטרתה של הוועידה היא לרתום את מדינות העולם להשגת הסכם בינלאומי מחייב על צמצום פליטת גזי החממה ברחבי העולם. כנסו לחידון וגלו את מהם גזי החממה, למה הם גורמים כיום וכמה חשובה ההחלטה להפחיתם גם לדורות הבאים.  בהצלחה!

טריוויה גזי חממהכולכם וודאי שמעתם את המושג "התחממות כדור הארץ" או "התחממות גלובלית".  האם העלייה בטמפרטורה של כדור הארץ היא תוצאה של תהליך טבעי או מעשה ידי אדם? האם זו גזירה משמיים? כנסו לחידון התחממות כדור הארץ וגלו אם אתם אכן ערים לסכנות הטמונות בהתחממות ולדרכים בהן ניתן להשפיע עליה.

טריוויה התחממות כדור הארץ


מחקר חדש שפורסם בפברואר 2016 מצא, כי למעלה מ-5.5 מיליון בני-אדם ברחבי העולם מתים מדי שנה ממחלות הנגרמות מזיהום אוויר. בישראל, העיר חיפה עלתה לאחרונה לכותרות בעקבות הנזקים העצומים שגורמים הגזים הנפלטים לאוויר בעיר. מה אתם יודעים על זיהום אוויר? מהם הגורמים ומה ניתן לעשות על מנת להפחית את הנזק. כנסו לחידון זיהום האוויר וגלו.  בהצלחה!

טריוויה זיהום אוויר