טריוויה סרטים וסדרותדרגת קושי - בינוני פלינט לוקווד ממציא מכונה שהופכת מים לאוכל, אך משהו משתבש והמכונה גורמת לגשם שוצף של אוכל שיורד מן השמיים. מכאן העניינים הולכים ומסתבכים עד לסוף הטוב. אם צפיתם בסרט אתם מוזמנים להיכנס לחידון "גשם של פלאפל" ולהיזכר מחדש בגיבורים ובהרפתקאותיהם המוזרות.

טריוויה גשם של פלאפל


 סדרת הטלוויזיה "השכונה" זוכה להצלחה אדירה בקרב ילדים ובני נוער. במרכז העלילה מערכות יחסים בין ילדי "שכונה" דלי אמצעים לבין ילדי שכונת פאר המקיפה אותם. אם אתם מעריצים מושבעים של הסדרה (וגם אם לא...) כנסו לחידון "השכונה" ובחנו את ידיעותיכם.  בהצלחה!

טריוויה השכונהביום ה' ה-17.12.2015 סאגת מלחמת הכוכבים חוזרת אל המסך הגדול עם מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר. הטירוף ומכירות הכרטיסים ברחבי העולם החלו חודשים רבים לפני ההקרנה הצפויה. ההפקה שומרת בקנאות על עלילת הסרט אולם טריילר וקטעים מאחורי הקלעים מאפשרים הצצה קלה למתרחש. כנסו לחידון מלחמת הכוכבים לגלות פרטים על הסרט החדש וגם על הסרטים בסדרה שקדמו לו.  בהצלחה!

טריוויה מלחמת הכוכבים


דרגת קושי - בינוני זהו חידון הכולל לא מעט אתגרים ... בחידון על סרטי ילדים תתבקשו לענות על שאלות מתוך מגוון רחב של סרטים. אם אתם חובבי סרטים, וגם אם לא, כנסו ובדקו את בקיאותכם בעולם הקסום של סרטים לילדים. בהצלחה!

טריוויה סרטי ילדים כללי