קל


קל אוגי הוא חתול שמן, עצלן וכחול שחי בביתו עם שלושה מקקים מטרידים שממררים את חייו. אולם מסתבר שכאשר הבית ריק ממקקים, אוגי די מתגעגע אליהם... כנסו לחידון "אוגי והמקקים" וגלו האם אתם באמת מכירים את מעלליהם של אוגי, ג'ק ושלושת המקקים.  בהצלחה!

טריוויה אוגי והמקקים


קל מי היה מנהיג פוליטי ורוחני מפורסם בהודו? מיהו המנהיג הדרום אפריקאי שנלחם בגבורה בגזענות? כנסו לחידון על האנשים הבולטים בהיסטוריה ובחנו כמה אתם באמת יודעים עליהם. בהצלחה!

טריוויה אישים בולטים בהיסטוריה 1
 האם גם עליכם עברו לפעמים ימים רעים שבהם "שום דבר לא הולך"? זה קורה לכולנו וגם לגיבור הסרט אלכסנדר שמתחיל יום שבו אסון רודף אסון.  מסתבר שאלכסנדר אינו לבד בסרט הזה וגם על משפחתו השאננה עוברים ימים לא פשוטים... כנסו לחידון הסרט ותיהנו!

טריוויה אלכסנדר והיום הנורא, האיום והגרוע ממש

קל דני פנטום, שהוא בחציו רוח,  נלחם ברוחות הרעות המאיימות על עירו, ועל העולם כולו. אם צפיתם בסדרה, אתם מוזמנים להיכנס לחידון דני פנטום ולבדוק מה אתם באמת יודעים על דני, ידידיו והרוחות הרעות. בהצלחה!

טריוויה דני פנטום


הפסטיגל השנה לקוח מעולמות מציאותיים וקרובים המוכרים לילדים, ובחלקם גם להורים... השנה הכוכבים הגדולים ביותר בעולם הילדים חוזרים לתיכון. אם יצא לכם לצפות בפסטיגל, וגם אם לא, אתם מוזמנים להיכנס לחידון היי סקול פסטיגל ולגלות את העלילה המתרחשת בין כותלי בית הספר.  בהצלחה!

טריוויה היי סקול פסטיגל

קל הדמות המרכזית בסדרה "המעבדה של דקסטר" היא כמובן דקסטר, הילד החנון והגאון שעושה ניסויים מוזרים במעבדה הסודית שלו, תוך שהוא סובל מהטרדות והצקות מצד אחותו ויריבו. אם אהבתם את הסדרה, וגם אם לא ..., כנסו לחידון "המעבדה של דקסטר" ואולי תגלו על מעלליו דברים שלא הכרתם. בהצלחה!

טריוויה המעבדה של דקסטר


 "העץ הנדיב" היא סיפור אהבה בין עץ לילד שהתחבב על קטנים וגדולים ברחבי העולם. בספר נותן העץ לילד משהו משל עצמו בכל פעם שהוא בא לבקרו, מבלי לבקש מהילד שום תמורה. כנסו לחידון וגלו מה אתם יודעים על הסיפור המקסים הזה...  בהצלחה!

טריוויה העץ הנדיב
קל חוש חש הבלש מצויד באין סוף גאדג'טים ולמרות זאת לא מצליח כמעט בשום משימה... כמו כן, הוא חושד בכולם, כולל חבריו הטובים, מה שמקשה עליו לעמוד במשימות. כנסו לחידון "חוש חש הבלש" ובדקו אילו פרטים אתם זוכרים מהרפתקאותיו המוזרות והמצחיקות.  בהצלחה!

טריוויה חוש חש הבלש


קל רודי הוא עכבר מפונק שחי בבית יוקרתי ומתענג מהנאות החיים. אבל את השלווה הזו מפר עכבר ביבים בשם סיד שמחליט שגם לו מגיע. כך מוצא את עצמו רודי נשטף בזרם האסלה - ומכאן העלילה מסתבכת. אם צפיתם בסרט המצליח הזה, כנסו לחידון "חיים בזרם" ורעננו את זיכרונכם. בהצלחה!

טריוויה חיים בזרם