ביוגרפיה של זמרים אריק איינשטיין היה מגדולי הזמרים העבריים בכל הזמנים ורבים משיריו הפכו לנכס צאן ברזל המלווים אותנו כבר כמעט 40 שנה. כנסו לחידון אריק איינשטיין וגלו עוד פרטים מעניינים על חייו האישיים וזמרתו המופלאה.   בהצלחה!

טריוויה אריק איינשטיין


 ביונסה היא כיום זמרת הפופ והאר אן בי השחורה המוכרת ביותר בעולם. היא הייתה מועמדת, ואף זכתה, בפרסי גרמי רבים. בשנת 2011 העיתון הנחשב פורבס דרג אותה בין עשרת הזמרות הרווחיות ביותר בעולם. כנסו לחידון ביונסה ובחנו את ידיעותיכם על חייה הפרטיים והישגיה.   בהצלחה!

טריוויה ביונסהג'ון לנון היה מגדולי המוזיקאים וכוכבי הרוק בכל הזמנים. השבוע הוא אמור היה לחגוג את יום הולדתו ה-75(!). כנסו לחידון וגלו מה אתם יודעים על הזמר שזכה לתהילת עולם כמייסד להקת הביטלס?

טריוויה ג'ון לנון אם אתם נמנים על אלו שזכו לראות את ההופעה המחשמלת של ג'סטין טימברלייק בארץ, וגם אם אתם מעריצים את הזמר ולא זכיתם - אתם מוזמנים להיכנס לחידון ולברר מה אתם יודעים על ילדותו ושיריו הקצביים והנפלאים של הזמר.   בהצלחה!

טריוויה ג'סטין טימברלייקמיליוני מעריצים ברחבי העולם נדהמו עם פרסום ההודעה על מותו של דיוויד בואי. דיוויד בואי היה אחד האמנים המשפיעים והאהובים ביותר, גאון מוזיקלי ששילב תחומי אמנות מגוונים ביצירתו. כנסו לחידון וגלו מה אתם יודעים על חייו האישיים ויצירתו.

טריוויה דיוויד בואי


 גם אם לא גדלתם בתקופת החיפושיות, יש להניח שאתם מכירים את הלהקה הגדולה ביותר בכל הזמנים. כנסו לחידון החיפושיות וגלו, האם אתם יודעים מתי קמו? מתי התפרקו? מהו השיר הטוב ביותר של החיפושיות בכל הזמנים? ועוד... בהצלחה!

טריוויה החיפושיות


דרגת קושי - בינוני וואן דיירקשן היא להקת בנים מצליחה שנוסדה בעת החזרות לתוכנית X פקטור האמריקאית. בעקבות ההצלחה נוצר הסרט הדוקומנטרי עליהם שנקרא באנגלית This is Us ובעברית פשוט "וואן דיירקשן". אם אתם בעניין של הלהקה כנסו לחידון "וואן דיירקשן" לגלות עד כמה אתם באמת מכירים אותם.  בהצלחה!

טריוויה וואן דיירקשןטיילור סוויפט היא האמן עם מכירות האלבומים הגבוהות ביותר מתחילת שנות האלפיים. בין אם אתם נמנים על מעריציה, ובין אם לאו, כנסו לחידון וגלו כיצד הפכה הילדה בעלת התלתלים הזהובים והמבט התמים לאחד האמנים המצליחים ביותר בעולם.  בהצלחה!

טריוויה טיילור סוויפט


ב-7 בנובמבר 2016 עולם המוזיקה הרכין את ראשו עם ההודעה על פטירתו של לאונרד כהן. לאונרד כהן היה מהמוזיקאים, היוצרים, המשוררים והסופרים הגדולים והמקוריים בדורנו. בדיבורו ובביקוריו בארץ ביטא את אהבתו לישראל והקרבה אותה חש ליהדות. שירו האחרון בו הוא פונה לקב"ה במילים: "הנני, הנני, מוכן, אלי" נכתב שלושה חודשים בלבד לפני מותו. כנסו לחידון ואולי תגלו טפח נוסף מאישיותו המדהימה.

טריוויה לאונרד כהן
 מדונה זכתה לכינוי "מלכת הפופ" בזכות למעלה מ-30 שנות קריירה מוצלחת  ומכירה של מיליוני אלבומים. הקריירה וחייה האישיים היו גם מלווים בלא מעט שערוריות  - מה שלא הפריע לה להיות בראש רשימת הסלבס המרוויחים לשנת 2013 של העיתון הנחשב פורבס.  כנסו לחידון מדונה כדי לגלות עוד פרטים על הרקע ממנו באה ונקודות ציון בקריירה הארוכה שלה.   בהצלחה!

טריוויה מדונה


 מייקל ג'קסון,  "מלך הפופ", נחשב לאחד הזמרים הפופולריים, הנערצים והרווחיים ביותר בכל הזמנים. אין פלא איפה שגם לאחר מותו הוא עדיין שולט בעולם המוזיקה. כנסו לחידון מייקל ג'קסון ובחנו את ידיעותיכם על חייו הסוערים, מלאי התהפוכות והדי מוזרים של הזמר והרקדן המדהים הזה.   בהצלחה!

טריוויה מייקל ג'קסון


 ריהאנה היא כיום אחת הזמרות המצליחות ביותר בעולם, ואחד האמנים הנמכרים ביותר בכל הזמנים. היכן ומתי נולדה? כמה אחים יש לה? מה חלמה להיות אם לא תצליח בזמרה? כנסו לחידון ריהאנה ואולי תגלו עליה כמה עובדות מפתיעות.  בהצלחה!

טריוויה ריהאנה