היסטוריה של העולם


 המהפכה הצרפתית הייתה אירוע היסטורי מכונן שבישר על בואו של עידן חדש לכל ארצות המערב. המהפכה הביאה לביטול המונרכיה ושמה את הדגש על עיקרון החירות והשוויון.  כנסו לחידון המהפכה הצרפתית ובחנו את ידיעותיכם.   בהצלחה!

טריוויה המהפכה הצרפתית


BThard32  מלחמת העולם הראשונה התרחשה בין השנים 1918-1914 והייתה המלחמה הגדולה ביותר בעולם עד לתקופה זו. איזו מדינה פתחה במלחמה? היכן נרצח הנסיך פרדיננד? כיצד השפיע נסיגת רוסיה על כוחות הברית? כנסו לחידון מלחמת העולם הראשונה ובחנו את ידיעותיכם.  בהצלחה!

טריוויה מלחמת העולם הראשונה


BThard32  מלחמת העולם השנייה התרחשה בין השנים 1939-1945 והייתה המלחמה הגדולה ביותר שידעה האנושות. במלחמה נספו כ-60 מיליון איש. כנסו לחידון מלחמת העולם השנייה וגלו מי הייתה בת בריתו של היטלר כשפלש לפולין? באיזו שנה תקפה ארה"ב את פרל הארבור? מהו ה"לונדון בליץ"? לאיזו מדינה היה את המספר הגדול ביותר של מחנות השמדה? ועוד.  בהצלחה!

טריוויה מלחמת העולם השנייההבחירות לנשיאות ארצות הברית בשנת 2016 ייערכו ביום שלישי ה-8 בנובמבר. הבחירות (הדי מסעירות הפעם...) במעצמה האמריקאית מעוררות עניין רב ברחבי העולם. כנסו לחידון הנשיאים בארה"ב וגלו פרטים מרתקים על הנשיאים שכיהנו במעצמה זו עד היום. בהצלחה!

טריוויה נשיאי ארצות הברית