סדרות טלוויזיה


קל אוגי הוא חתול שמן, עצלן וכחול שחי בביתו עם שלושה מקקים מטרידים שממררים את חייו. אולם מסתבר שכאשר הבית ריק ממקקים, אוגי די מתגעגע אליהם... כנסו לחידון "אוגי והמקקים" וגלו האם אתם באמת מכירים את מעלליהם של אוגי, ג'ק ושלושת המקקים.  בהצלחה!

טריוויה אוגי והמקקים

דרגת קושי - בינוני האליפים לומדים בפנימייה החקלאית גנות ומתעמתים עם הדלידים, הבטיחים והג'מילים שממררים את חייהם. החוויות שעוברים האליפים והחיים בשיתוף מלכדים אותם ומחזקים את כוחם במאבקם בדלידים. התמכרתם לסדרה? אתם מוזמנים להיכנס לחידון "האליפים" ולבחון עד כמה אתם מכירים אותם באמת...  בהצלחה!

טריוויה אליפים

דרגת קושי - בינוני אם גם אתם מעריצים מושבעים של חבורת הסביבונים (בייבליידים) ומפעיליהם (בייבליידרים), אתם מוזמנים להיכנס לחידון הבייבלייד ולגלות, האם אתם מכירים את כל הדמויות והסביבונים שבסדרה.  בהצלחה!

טריוויה בייבליידדרגת קושי - בינוני הסדרה "גאליס" זכתה להצלחה אדירה בקרב ילדים ונוער ואף נבחרה לסדרת השנה בטקס נבחרי הילדים בשנת 2012. גיבורי הסדרה הם חניכי מחנה גאליס שתוך כדי חיפושם אחר אוצר קסום, עוברים הרפתקאות שונות ומשונות. אם אתם נמנים על מעריצי הסדרה, כנסו לחידון "גאליס" ובחנו את ידיעותיכם.  בהצלחה!

טריוויה גאליס
קל דני פנטום, שהוא בחציו רוח,  נלחם ברוחות הרעות המאיימות על עירו, ועל העולם כולו. אם צפיתם בסדרה, אתם מוזמנים להיכנס לחידון דני פנטום ולבדוק מה אתם באמת יודעים על דני, ידידיו והרוחות הרעות. בהצלחה!

טריוויה דני פנטום

דרגת קושי - בינוני מי לא מכיר את קרמיט הצפרדע, מיס פיגי, פוזי הדוב, גונזו הטבח ועוד רבים אחרים? סדרת החבובות היא אחת הסדרות האהובות בכל הזמנים, והיא מיועדת לילדים ומבוגרים כאחד. כנסו לחידון "החבובות" ובחנו את עצמכם האם אתם באמת מכירים את כל הדמויות המככבות בסדרה.  בהצלחה!

טריוויה החבובות